Scottsdale Solid Wood Power Adjustable Desk
SKU:
51031167
Category: Desk Bases
Tags: Black Base, Classic Home, Desk Bases, Gray
Brand: Classic Home
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
The Scottsdale Power Adjustable Desk features a power-adjustable reclaimed pine pallet skin top, offering both style and functionality. Ideal for a stylish office, this desk combines modern convenience with the natural beauty of reclaimed wood, enhancing your workspace with both practicality and aesthetic appeal.
Product Details
| Overall Dimensions | 65”W x 28”D x 46.5”H |
|---|---|
| Colors | Black Base |
| Weight | 108 lbs |
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 65 × 46.5 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Gray |
| Detail Color | Black Base |
| Style | Industrial |
| Collection | Scottsdale |
Contact Us
"*" indicates required fields