Ladder Display Rack – Black
SKU:
30010037
Category: Accent Furniture
Tags: Accent Furniture, Black, Classic Home
Brand: Classic Home
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Handmade from iron with powder coat finish. Villa Store Displays provide the perfect setting for product in your retail space presentation.
Product Details
| Overall Dimensions | 29.5”W x 24”D x 92”H |
|---|---|
| Colors | Black |
| Weight | 63 lbs |
| Weight | 63 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 29.5 × 92 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Ladder |
Contact Us
"*" indicates required fields