Nantes Single Vanity W/ Sink & Marble Top
SKU:
27906DRW-----
Category: Accent Furniture
Tags: Accent Furniture, Bramble, Driftwood, Gray
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.828144 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 29.25 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 42.5 x 28 x 42.5 in |
| Package Weight Total | 81.57 lbs |
| Net Weight | 70.55 lbs |
| Weight | 70.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 39 × 41 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Driftwood |
| Style | Traditional |
| Collection | Nantes |
Contact Us
"*" indicates required fields