Sonoma Cupboard
SKU:
26307STW-----
Category: Dining Storage
Tags: Bramble, Cream, Dining Storage, Straw Wash
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.9836 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 70.05 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 58.7 x 25.2 x 92.5 in |
| Package 1 Weight | 297.62 lbs |
| Package Weight Total | 297.62 lbs |
| Net Weight | 282.19 lbs |
| Weight | 282.19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 56 × 87 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Cream |
| Detail Color | Straw Wash |
| Style | Transitional |
| Collection | Sonoma |
Contact Us
"*" indicates required fields