Provence Single Vanity W/ Sink & Marble Top
SKU:
27449GCH-----
Category: Accent Furniture
Tags: Accent Furniture, Bramble, Gray, Grey Charleston
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.185375 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 41.86 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 50.4 x 28 x 41.7 in |
| Package 1 Weight | 136.69 lbs |
| Package Weight Total | 136.69 lbs |
| Net Weight | 121.25 lbs |
| Weight | 121.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 46 × 37 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Charleston |
| Style | Transitional |
| Collection | Provence |
Contact Us
"*" indicates required fields