Gentlemen’s Club Chess Set
SKU:
25465OFW-----
Category: Accent Furniture
Tags: Accent Furniture, Bramble, Off White, White
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.082984 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 2.93 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 34.6 x 18.9 x 17.3 in |
| Package 1 Weight | 26.46 lbs |
| Package Weight Total | 26.46 lbs |
| Net Weight | 20.94 lbs |
| Weight | 20.94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 31 × 11 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | Off White |
| Style | Transitional |
| Collection | Gentlemen’s |
Contact Us
"*" indicates required fields