Sonoma Narrow Media Console 84”
SKU:
26793GCH-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Bramble, Entertainment Stands, Gray
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.714168 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 25.22 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 87.4 x 18.1 x 33.5 in |
| Package 1 Weight | 160.94 lbs |
| Package Weight Total | 160.94 lbs |
| Net Weight | 149.91 lbs |
| Weight | 149.91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 84 × 28 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Collection | Sonoma |
Contact Us
"*" indicates required fields