Media Console
SKU:
28037
Category: Entertainment Stands
Tags: Brown, Brushed Acacia, Entertainment Stands, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Constructed of hardwood solid and Acacia veneer | Yes |
|---|---|
| Three top open electronic storage areas | Yes |
| Two bottom doors each enclose an adjustable shelf | Yes |
| Interior wiring access/ventilation cutouts | Yes |
| Tip restraining hardware | Yes |
| Dimensions | 54.00″W X 20.00″D X 30.00″H |
| Weight | 127.87 lbs |
| Weight | 127.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 54 × 30 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brushed Acacia |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Perspectives |
Contact Us
"*" indicates required fields