Kagu Open Hutch W/ Rattan
SKU:
28257RGZE-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Bramble, Brown, Entertainment Stands, Rattan Glaze
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.302 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 45.98 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 48.8 x 17.7 x 50 in |
| Package 1 Weight | 68.39 lbs |
| Package 2 Dimensions | 48.8 x 21.7 x 34.3 in |
| Package 2 Weight | 57.28 lbs |
| Package Weight Total | 125.66 lbs |
| Net Weight | 97 lbs |
| Weight | 97 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 47 × 79 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Rattan Glaze |
| Style | Traditional |
| Collection | Kagu |
Contact Us
"*" indicates required fields