Hancock Narrow Secretary
SKU:
24678AFD-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Antique French Oak, Bramble, Brown, Entertainment Stands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.675805 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 23.87 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 27.2 x 16.9 x 43.3 in |
| Package 1 Weight | 56.11 lbs |
| Package 2 Dimensions | 27.2 x 23.2 x 48.4 in |
| Package 2 Weight | 86.09 lbs |
| Package Weight Total | 142.2 lbs |
| Net Weight | 132.28 lbs |
| Weight | 132.28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 24 × 81 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique French Oak |
| Style | Transitional |
| Collection | Hancock |
Contact Us
"*" indicates required fields
