Monaco 2 Drawer Dresser
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.4611 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 16.28 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 41.7 x 19.7 x 34.3 in |
| Package 1 Weight | 72.75 lbs |
| Package Weight Total | 72.75 lbs |
| Net Weight | 70.55 lbs |
| Weight | 70.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 40 × 31 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Walnut |
| Collection | Monaco |
Contact Us
"*" indicates required fields