Roosevelt 4 Door 3 Drawer Sideboard
SKU:
23751BBA-----
Category: Dining Storage
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Dining Storage
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.033341 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 36.49 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 80.7 x 22.4 x 40.9 in |
| Package 1 Weight | 165.35 lbs |
| Package Weight Total | 165.35 lbs |
| Net Weight | 147.71 lbs |
| Weight | 147.71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 78 × 35 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Roosevelt |
Contact Us
"*" indicates required fields