Accent Server
SKU:
91052
Category: Dining Storage
Tags: Cream, Dining Storage, Riverside Furniture, Whiskey Barrel/deep Onyx
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Constructed of select hardwoods with white oak veneers | Yes |
|---|---|
| Each door contains adjustable/removeable shelf | Yes |
| Tip restraining hardware | Yes |
| Dimensions | 68.00″W X 18.00″D X 34.00″H |
| Weight | 160.94 lbs |
| Weight | 160.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 68 × 34 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whiskey Barrel/deep Onyx |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Davie |
Contact Us
"*" indicates required fields