Madrone 6 Door Sideboard
SKU:
27922WLT-----
Category: Dining Storage
Tags: Bramble, Brown, Dark Walnut, Dining Storage
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.27836 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 45.15 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 105.5 x 17.7 x 41.7 in |
| Package Weight Total | 202.83 lbs |
| Net Weight | 174.16 lbs |
| Weight | 174.16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 104 × 39 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Walnut |
| Collection | Madrone |
Contact Us
"*" indicates required fields