Kagu 2 Doors Sideboard W/ Raffia
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.655965 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 23.17 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 44.5 x 17.7 x 50.8 in |
| Package Weight Total | 136.69 lbs |
| Net Weight | 125.66 lbs |
| Weight | 125.66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 43 × 48 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Kagu |
Contact Us
"*" indicates required fields