D451 Coronado Server – Khaki
SKU:
D451-50-09
Category: Dining Storage
Tags: Dining Storage, Emerald Home Furnishings
Brand: Emerald Home Furnishings
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
SERVER – KHAKI
Product Details
| SU Dim Length | 58 in |
|---|---|
| SU Dim Width | 18.5 in |
| SU Dim Height | 36.5 in |
| CTN Dim Length | 62 in |
| CTN Dim Width | 22.25 in |
| CTN Dim Height | 41 in |
| CTN Volume | 32.73 cft |
| Hot Buy (West Volume) | No |
| Hot Buy (East Volume) | No |
| Dimensions | 58 × 18.5 × 36.5 in |
|---|---|
| Brand | Emerald Home Furnishings |
| Collection | D451 Coronado |
Contact Us
"*" indicates required fields