5/0-6/6 Siderails
SKU:
51872
Category: Bed Parts
Tags: Bed Parts, Brown, Nutmeg Oak, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| 5/0-6/6 Siderails | Constructed of Oak solids and Random Matched Oak veneers |
|---|---|
| Dimensions | 66.00″W X 05.50″D X 25.00″H |
| Weight | 0.00 lbs |
| Dimensions | 76.00″W X 01.00″D X 08.00″H |
| Weight | 55.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 76 × 8 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Nutmeg Oak |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Halbrooke |
Contact Us
"*" indicates required fields