Tuscan Rustic Distressed Teak Console Table W/ 8 Drawers
SKU:
85279
Category: Console Tables
Tags: Black, Bramble, Console Sofas, Rustic Distressed Black Teak
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.74 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 26.13 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 68.5 x 19.3 x 34.3 in |
| Package 1 Weight | 202.83 lbs |
| Package Weight Total | 202.83 lbs |
| Net Weight | 189.6 lbs |
| Weight | 189.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 67 × 31 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Rustic Distressed Black Teak |
| Style | Traditional |
| Collection | Tuscan |
Contact Us
"*" indicates required fields