Agnes Outdoor Rectangle Dining Table – Gray
SKU:
51005877
Category: Outdoor Dining Tables
Tags: Classic Home, Gray, Outdoor Dining Tables
Brand: Classic Home
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
The Agnes Table is a celebration of togetherness. Designed from solid teak wood, its clean lines and natural warmth invite you to gather and connect. Designed for the outdoors, it turns any space into a timeless backdrop for meals and lasting memories. Available in Black and Gray.
Product Details
| Overall Dimensions | 94.49”W x 39.37”D x 30.71”H |
|---|---|
| Materials | Teak Wood |
| Colors | Gray |
| Weight | 208.34 lbs |
| Weight | 208.34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.37 × 94.49 × 30.71 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Agnes |
Contact Us
"*" indicates required fields