Vivienne Desk
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.28752072 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 10.15 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 57.5 x 25.6 x 9.1 in |
| Package 1 Weight | 93.72 lbs |
| Package 2 Dimensions | 12.1 x 12.1 x 28.7 in |
| Package 2 Weight | 29.74 lbs |
| Package Weight Total | 123.46 lbs |
| Net Weight | 112.44 lbs |
| Weight | 112.44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 56 × 31 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Vivienne |
Contact Us
"*" indicates required fields