St. James Desk
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.285696 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 10.09 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 58.3 x 26.8 x 15 in |
| Package 1 Weight | 68.34 lbs |
| Package Weight Total | 68.34 lbs |
| Net Weight | 65.48 lbs |
| Weight | 65.48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 55 × 31 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | St. |
Contact Us
"*" indicates required fields