Library Desk
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.195902 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 42.23 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 68.5 x 31.1 x 34.3 in |
| Package 1 Weight | 160.94 lbs |
| Package Weight Total | 160.94 lbs |
| Net Weight | 152.12 lbs |
| Weight | 152.12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 67 × 31 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Black Wash |
| Style | Traditional |
| Collection | Library |
Contact Us
"*" indicates required fields