Hudson 88” Bookcase W/ 2 Sliding Doors
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.7658825 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 62.36 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 58.7 x 23.2 x 61.8 in |
| Package 1 Weight | 192.18 lbs |
| Package 2 Dimensions | 54.7 x 20.7 x 37 in |
| Package 2 Weight | 95.53 lbs |
| Package Weight Total | 287.7 lbs |
| Net Weight | 262.35 lbs |
| Weight | 262.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 56 × 88 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Hudson |
Contact Us
"*" indicates required fields