Newport Rattan Round Small Ottoman W/ Cushion
SKU:
28456DPB----LDT
Category: Ottomans & Poufs
Tags: Blue, Bramble, Deep Blue, Ottomans & Poufs
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.2052 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 7.25 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 23.6 x 23.6 x 22.4 in |
| Package 1 Weight | 19.84 lbs |
| Package Weight Total | 19.84 lbs |
| Net Weight | 17.64 lbs |
| Weight | 17.64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 20 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Deep Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Newport |
Contact Us
"*" indicates required fields