Scalloped Rattan Dog Bed
SKU:
28379SHB----LDT
Category: Accent Furniture
Tags: Accent Furniture, Blue, Bramble, Shale Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.451 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 15.93 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 30.3 x 22.4 x 38.2 in |
| Package 1 Weight | 19.84 lbs |
| Package Weight Total | 19.84 lbs |
| Net Weight | 15.43 lbs |
| Weight | 15.43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 29 × 35 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Shale Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Scalloped |
Contact Us
"*" indicates required fields