Oldtimers Checker Set W/ Board
SKU:
26859WLT-----
Category: Accent Furniture
Tags: Accent Furniture, Bramble, Brown, Dark Walnut
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.03569 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 1.26 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 18.9 x 34.6 x 7.1 in |
| Package 1 Weight | 18.74 lbs |
| Package Weight Total | 18.74 lbs |
| Net Weight | 17.64 lbs |
| Weight | 17.64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 31 × 2 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Walnut |
| Style | Transitional |
| Collection | Oldtimers |
Contact Us
"*" indicates required fields