Davis Vanity W/ Sink & Marble Top
SKU:
26710STW-----
Category: Accent Furniture
Tags: Accent Furniture, Bramble, Brown, Straw Wash
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.7865 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 27.78 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 38.6 x 25.6 x 45.3 in |
| Package 1 Weight | 174.16 lbs |
| Package Weight Total | 174.16 lbs |
| Net Weight | 163.14 lbs |
| Weight | 163.14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 33 × 37 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Straw Wash |
| Collection | Davis |
Contact Us
"*" indicates required fields