Vannes Display Cabinet W/ Glass Shelves
SKU:
28221WLT-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Bramble, Brown, Dark Walnut, Entertainment Stands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.233232 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 43.55 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 40.9 x 19.3 x 95.3 in |
| Package Weight Total | 160.94 lbs |
| Net Weight | 132.28 lbs |
| Weight | 132.28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 39 × 93 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Walnut |
| Style | Traditional |
| Collection | Vannes |
Contact Us
"*" indicates required fields