Vannes Crescent Console
SKU:
28685GCH-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Bramble, Entertainment Stands, Gray, Grey Charleston
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.66 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 23.31 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 62.6 x 18.1 x 35.4 in |
| Package 1 Weight | 110.23 lbs |
| Package Weight Total | 110.23 lbs |
| Net Weight | 94.8 lbs |
| Weight | 94.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 61 × 33 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Charleston |
| Collection | Vannes |
Contact Us
"*" indicates required fields