Kagu 4 Door Tall Cabinet W/ Premium Rattan
SKU:
28136AFD-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Antique French Oak, Bramble, Brown, Entertainment Stands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 2.14524 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 75.76 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 79.5 x 17.7 x 32.3 in |
| Package 1 Weight | 66.14 lbs |
| Package 2 Dimensions | 79.5 x 17.7 x 63.4 in |
| Package 2 Weight | 127.87 lbs |
| Package Weight Total | 194.01 lbs |
| Net Weight | 171.96 lbs |
| Weight | 171.96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 78 × 90 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique French Oak |
| Style | Traditional |
| Collection | Kagu |
Contact Us
"*" indicates required fields