Homestead Narrow Hallstand W/ Rattan Baskets
SKU:
24565BBA-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Entertainment Stands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.627816 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 22.17 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 30.7 x 18.1 x 82.3 in |
| Package 1 Weight | 88.18 lbs |
| Package Weight Total | 88.18 lbs |
| Net Weight | 71.65 lbs |
| Weight | 71.65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 28 × 77 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Homestead |
Contact Us
"*" indicates required fields
