French Hens Media Console
SKU:
27858OCB----LDT
Category: Entertainment Stands
Tags: Blue, Bramble, Entertainment Stands, Ocean Blue Light Distressed
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.35177 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 47.74 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 123.6 x 16.1 x 41.3 in |
| Package Weight Total | 310.85 lbs |
| Net Weight | 282.19 lbs |
| Weight | 282.19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 122 × 39 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Ocean Blue Light Distressed |
| Style | Traditional |
| Collection | French |
Contact Us
"*" indicates required fields