Fiona 2 Piece Display Cabinet W/ Glass Shelves
SKU:
28209WLT-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Bramble, Brown, Dark Walnut, Entertainment Stands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 3.286306 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 116.06 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 97.2 x 20.9 x 65.4 in |
| Package 1 Weight | 316.34 lbs |
| Package 2 Dimensions | 95.3 x 19.7 x 36.2 in |
| Package 2 Weight | 162.06 lbs |
| Package Weight Total | 478.4 lbs |
| Net Weight | 438.72 lbs |
| Weight | 438.72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 96 × 96 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Walnut |
| Style | Traditional |
| Collection | Fiona |
Contact Us
"*" indicates required fields
