Dakota Narrow Display
SKU:
28128STW-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Bramble, Brown, Entertainment Stands, Straw Wash
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.482816 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 17.05 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 25.2 x 16.1 x 74.4 in |
| Package 1 Weight | 94.8 lbs |
| Package Weight Total | 94.8 lbs |
| Net Weight | 88.18 lbs |
| Weight | 88.18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 24 × 70 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Straw Wash |
| Style | Transitional |
| Collection | Dakota |
Contact Us
"*" indicates required fields