Cape Cod Media Stand
SKU:
26276BBA-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Entertainment Stands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.69498 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 24.54 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 63 x 19.3 x 41.7 in |
| Package 1 Weight | 130.07 lbs |
| Package Weight Total | 130.07 lbs |
| Net Weight | 114.64 lbs |
| Weight | 114.64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 60 × 36 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Cape |
Contact Us
"*" indicates required fields