Ashton 2 Door Display Cabinet
SKU:
23681OCB----NDT
Category: Entertainment Stands
Tags: Blue, Bramble, Entertainment Stands, Ocean Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.062908 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 37.54 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 45.7 x 19.3 x 73.6 in |
| Package 1 Weight | 158.73 lbs |
| Package Weight Total | 158.73 lbs |
| Net Weight | 141.1 lbs |
| Weight | 141.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 44 × 71 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Ocean Blue |
| Style | Traditional |
| Collection | Ashton |
Contact Us
"*" indicates required fields