Williamson Sideboard W/ 2 Doors
SKU:
90017GMI----NDT
Category: Dining Storage
Tags: Bramble, Dining Storage, Gray, Grey Mist
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.22298 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 43.19 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 75.2 x 25.2 x 45.7 in |
| Package 1 Weight | 221.56 lbs |
| Package Weight Total | 221.56 lbs |
| Net Weight | 205.03 lbs |
| Weight | 205.03 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 72 × 40 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Mist |
| Style | Transitional |
| Collection | Williamson |
Contact Us
"*" indicates required fields