Milano Sideboard W/ 4 Drawers
SKU:
28678OCB----LDT
Category: Dining Storage
Tags: Blue, Bramble, Dining Storage, Ocean Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.07 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 37.79 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 81.5 x 24.4 x 32.7 in |
| Package 1 Weight | 191.8 lbs |
| Package Weight Total | 191.8 lbs |
| Net Weight | 178.57 lbs |
| Weight | 178.57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 80 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Ocean Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Milano |
Contact Us
"*" indicates required fields