Ligna Sideboard
SKU:
28757TRW-----
Category: Dining Storage
Tags: Bramble, Dining Storage, True White, White
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.026844 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 36.26 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 85.4 x 20.5 x 35.8 in |
| Package 1 Weight | 143.3 lbs |
| Package Weight Total | 143.3 lbs |
| Net Weight | 123.46 lbs |
| Weight | 123.46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 84 × 33 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | True White |
| Style | Transitional |
| Collection | Ligna |
Contact Us
"*" indicates required fields