Genoa Sideboard Large
SKU:
24113STW-----
Category: Dining Storage
Tags: Bramble, Brown, Dining Storage, Straw Wash
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.16415 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 41.11 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 79.9 x 21.3 x 48.8 in |
| Package 1 Weight | 191.8 lbs |
| Package Weight Total | 191.8 lbs |
| Net Weight | 180.78 lbs |
| Weight | 180.78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 77 × 43 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Straw Wash |
| Style | Transitional |
| Collection | Genoa |
Contact Us
"*" indicates required fields