Corte 4 Door Sideboard
SKU:
28553STW-----
Category: Dining Storage
Tags: Bramble, Cream, Dining Storage, Straw Wash
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.05028 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 37.09 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 85.4 x 21.7 x 34.6 in |
| Package 1 Weight | 138.89 lbs |
| Package Weight Total | 138.89 lbs |
| Net Weight | 123.46 lbs |
| Weight | 123.46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 84 × 32 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Cream |
| Detail Color | Straw Wash |
| Style | Transitional |
| Collection | Corte |
Contact Us
"*" indicates required fields