Chloe Sideboard W/ Glass Door
SKU:
28785BBA-----
Category: Dining Storage
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Dining Storage
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.1446 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 40.42 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 76.4 x 23.2 x 39.4 in |
| Package 1 Weight | 121.25 lbs |
| Package Weight Total | 121.25 lbs |
| Net Weight | 112.44 lbs |
| Weight | 112.44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 75 × 37 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Chloe |
Contact Us
"*" indicates required fields