Chloe 4 Door Sideboard
SKU:
28705BBA-----
Category: Dining Storage
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Dining Storage
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.82 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 28.96 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 73.6 x 17.7 x 38.6 in |
| Package 1 Weight | 134.48 lbs |
| Package Weight Total | 134.48 lbs |
| Net Weight | 116.84 lbs |
| Weight | 116.84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 72 × 36 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Chloe |
Contact Us
"*" indicates required fields