Aries Sideboard W/ 2 Doors
SKU:
23363WHD----NDT
Category: Dining Storage
Tags: Bramble, Dining Storage, White, White Harvest
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.464048 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 16.39 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 40.9 x 18.1 x 38.2 in |
| Package 1 Weight | 92.59 lbs |
| Package Weight Total | 92.59 lbs |
| Net Weight | 80.47 lbs |
| Weight | 80.47 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 39 × 35 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | White Harvest |
| Style | Transitional |
| Collection | Aries |
Contact Us
"*" indicates required fields