Aries Kitchen Cupboard 2 Drawer
SKU:
23647DRW-----
Category: Dining Storage
Tags: Bramble, Dining Storage, Driftwood, Gray
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.324836 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 46.79 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 65.4 x 20.1 x 71.3 in |
| Package 1 Weight | 219.36 lbs |
| Package Weight Total | 219.36 lbs |
| Net Weight | 192.9 lbs |
| Weight | 192.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 62 × 66 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Driftwood |
| Style | Transitional |
| Collection | Aries |
Contact Us
"*" indicates required fields