Santa Clara Solid Wood 2dwr Nightstand
SKU:
54003213
Category: Nightstands
Tags: Brown, Classic Home, Nightstands, Toasted Brown
Brand: Classic Home
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Overall Dimensions | 29”W x 18”D x 26”H |
|---|---|
| Materials | Oak Veneer |
| Colors | Toasted Brown |
| Weight | 106 lbs |
| Casegoods Drawer Interior Dimensions | 24″x13.50″x4.75″ |
| Weight | 106 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 29 × 26 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Toasted Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Santa |
Contact Us
"*" indicates required fields