6/0-6/6 Led Panel Headbd
SKU:
39380
Category: Bed Parts
Tags: Bed Parts, Brown, Hazelwood, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| 6/0-6/6 Led Panel Headbd | Constructed of solid pine |
|---|---|
| 6/0-6/6 Led Panel Headbd | 39380-39381-39372 King LED Panel Bed |
| 6/0-6/6 Led Panel Headbd | Fully Assembled: 79.5″ wide x 89″ deep x 60″ high |
| 6/0-6/6 Led Panel Headbd | 39380-39387-39376 King LED Panel Storage Bed |
| 6/0-6/6 Led Panel Headbd | Fully Assembled: 79.5″ wide x 96″ deep x 60″ high |
| 6/0-6/6 Led Panel Headbd | Headboard has a full-length LED light strip under top rail with 2 touch switches located on top of headboard |
| Dimensions | 80.50″W X 03.50″D X 60.00″H |
| Weight | 0.00 lbs |
| 39380-39381-39372 King LED Panel Bed | Yes |
| Fully Assembled: 79.5″ wide x 89″ deep x 60″ high | Yes |
| 39380-39387-39376 King LED Panel Storage Bed | Yes |
| Fully Assembled: 79.5″ wide x 96″ deep x 60″ high | Yes |
| Headboard has a full-length LED light strip under top rail with 2 touch switches located on top of headboard | Yes |
| Weight | 81.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.5 × 80.5 × 60 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Hazelwood |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Intrigue |
Contact Us
"*" indicates required fields