5/0-6/6 Storage Siderails
SKU:
37576
Category: Bed Parts
Tags: Bed Parts, Cream, Drift, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Dimensions | 82.00″W X 01.00″D X 12.75″H |
|---|---|
| Weight | 37.48 lbs |
| Weight | 37.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 82 × 12.75 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Drift |
| Style | Cottage |
| Collection | Laguna |
Contact Us
"*" indicates required fields