5/0-6/6 Spindle Rails
SKU:
91476
Category: Bed Parts
Tags: Aged Cotton, Bed Parts, Riverside Furniture, White
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| 5/0-6/6 Spindle Rails | Constructed with select hardwood solids and Pine veneers |
|---|---|
| Dimensions | 82.00″W X 02.50″D X 10.25″H |
| Weight | 37.48 lbs |
| Weight | 37.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 82 × 10.25 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Aged Cotton |
| Style | Coastal/cottage/tropical |
| Collection | Maddox |
Contact Us
"*" indicates required fields