Cocktail Table
SKU:
10502
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Brown, Cocktail & Coffee Tables, OilSlick, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Constructed of aluminum | Yes |
|---|---|
| Dimensions | 34.50″W X 34.50″D X 17.00″H |
| Weight | 22.05 lbs |
| Weight | 22.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.5 × 34.5 × 17 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | OilSlick |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cocktail |
Contact Us
"*" indicates required fields